Veškeré deky a polštáře šijeme na zakázku - necháváme si záležet i na těch nejmenších detailech, a proto doba šití je cca 7 pracovních dnů. Děkujeme za pochopení

Vlněné prostěradlo Merino s bavlněnou podšívkou

 
Akce Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma
 

Vlněné prostěradlo s bavlněnou podšívkou ušité z 100% ovčí vlny Merino. 

Prostěradlo má na rozích našité gumičky, díky kterým je stabilnější a nehýbe se. Můžete ho použít i jako podložku na cvičení.

Dostupnost Zvolte variantu Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů
Varianta
1 586 Kč 1 734 Kč 1 949 Kč 2 084 Kč 2 232 Kč 2 385 Kč od 1 586 Kč    
Kategorie Vlněné prostěradla Merino
 

Prostěradlo vyrobeno z 100% ovčí vlny Merino.

Výrobek je pečlivě vyrobený, olemovaný lemem a ze spodní části je podšitý bavlněnou látkou.

Prostěradlo má na rozích našité gumičky, díky kterým je stabilnější a nehýbe se. Můžete ho použít i jako podložku na cvičení.

Vlněné výrobky mají skvělé vlastnosti absorbovat vlhkost (dokonce až 30 % své hmotnosti), aniž by působily dojmem mokra. Vlna je zdravý a šetrný materiál pro lidské tělo. Vlněné vlákno ve vysoké míře reaguje na změny okolní teploty. Stahuje se, když je zima, a uvolňuje se, když je horko. Díky tomu v zimě skvěle zahřeje, v létě zase ochrání před pocením a přehřátím organismu.

Nejkvalitnější vlna pochází z plemen ovcí Merino. Vyznačuje se kroucením každého vlasu a udržuje vrstvy vzduchu uvnitř a kolem něj, a proto je nejlepším izolantem, který nás chrání před chladem. Nedráždí pokožku, jemně masíruje nervová zakončení těla. Snižuje napětí a bolest. Eliminuje tělu škodlivé kladné ionty, které jsou příčinou únavy a bolesti hlavy.