Veškeré deky a polštáře šijeme na zakázku - necháváme si záležet i na těch nejmenších detailech, a proto doba šití je cca 7 pracovních dnů. Děkujeme za pochopení

Vlněné prostěradlo Merino podšité

 
Akce Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma
  • 1 z 2
 

Prostěradlo vyrobeno z 100% vlny Merino.

Prostěradlo je pečlivě vyrobeno, lemováno lemem a zespodu podšito prošívaným mikrovláknem s dodatečnou izolací, která dodává měkkost a chrání matraci před poškozením.

prostěradlo má na rozích našité gumičky, díky kterým je stabilnější a nehýbe se. Může ho použít i jako podložku na cvičení.  

Dostupnost Zvolte variantu Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů
Varianta
1 882 Kč 2 057 Kč 2 231 Kč 2 527 Kč 2 756 Kč 2 900 Kč 1 425 Kč 1 344 Kč 1 519 Kč 1 707 Kč 2 137 Kč 2 608 Kč od 1 344 Kč    
Kategorie Vlněné prostěradla Merino
 

Prostěradlo vyrobeno z 100% vlny Merino.

Prostěradlo je pečlivě vyrobeno, lemováno lemem a zespodu podšito prošívaným mikrovláknem s dodatečnou izolací, která dodává měkkost a chrání matraci před poškozením.

prostěradlo má na rozích našité gumičky, díky kterým je stabilnější a nehýbe se.

Může ho použít i jako podložku na cvičení.  

Vlněné výrobky mají skvělé vlastnosti absorbovat vlhkost (dokonce až 30 % své hmotnosti), aniž by působily dojmem mokra. Vlna je zdravý a šetrný materiál pro lidské tělo. Vlněné vlákno ve vysoké míře reaguje na změny okolní teploty. Stahuje se, když je zima, a uvolňuje se, když je horko. Díky tomu v zimě skvěle zahřeje, v létě zase ochrání před pocením a přehřátím organismu.

Nejkvalitnější vlna pochází z plemen ovcí Merino. Vyznačuje se kroucením každého vlasu a udržuje vrstvy vzduchu uvnitř a kolem něj, a proto je nejlepším izolantem, který nás chrání před chladem. Nedráždí pokožku, jemně masíruje nervová zakončení těla. Snižuje napětí a bolest. Eliminuje tělu škodlivé kladné ionty, které jsou příčinou únavy a bolesti hlavy.