Veškeré deky a polštáře šijeme na zakázku - necháváme si záležet i na těch nejmenších detailech, a proto doba šití je cca 7 pracovních dnů. Děkujeme za pochopení

Vlněné prostěradlo Merino bez podšívky

 
Akce Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma
 

Vlněné prostěradlo bez podšívky vyrobené z 100% Merino vlny. 

Dostupnost Zvolte variantu Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů
Varianta
562 Kč 603 Kč 715 Kč 795 Kč 867 Kč 948 Kč od 562 Kč    
Kategorie Vlněné prostěradla Merino
 

Vlněné prostěradlo je pečlivě vyrobeno bez podšívky, zdobený výztužným lemem. Můžete ho použít i jako podložku na cvičení.

Vlněné výrobky mají skvělé vlastnosti absorbovat vlhkost (dokonce až 30 % své hmotnosti), aniž by působily dojmem mokra. Vlna je zdravý a šetrný materiál pro lidské tělo. Vlněné vlákno ve vysoké míře reaguje na změny okolní teploty. Stahuje se, když je zima, a uvolňuje se, když je horko. Díky tomu v zimě skvěle zahřeje, v létě zase ochrání před pocením a přehřátím organismu.

Nejkvalitnější vlna pochází z plemen ovcí Merino. Vyznačuje se kroucením každého vlasu a udržuje vrstvy vzduchu uvnitř a kolem něj, a proto je nejlepším izolantem, který nás chrání před chladem. Nedráždí pokožku, jemně masíruje nervová zakončení těla. Snižuje napětí a bolest. Eliminuje tělu škodlivé kladné ionty, které jsou příčinou únavy a bolesti hlavy.