Veškeré deky a polštáře šijeme na zakázku - necháváme si záležet i na těch nejmenších detailech, a proto doba šití je cca 7 pracovních dnů. Děkujeme za pochopení

Vlněná podložka do kočárku vzor Zoo Merino - Kašmír šedé

 
  • 1 z 3
 

Měkká a zázračně prodyšná podložka do kočárku díky 100% ovčí vlně Merino - KAŠMÍR a 100% bavlny s potiskem na druhé straně. 

Výplň podložky: vlna

rozměry: cca 75x35 cm

Dostupnost Ušijeme do 7. dnů
1 090 Kč    
Kategorie Podložky
 

Aby Váš milovaný mrňous měl to nejlepší pohodlí, teplo a při tom se nepotil, vybrali jsme pro jeho podložku pouze přírodní materiály té nejvyšší kvality a navíc střih jsme upravili tak, aby kopíroval většinu kočárků. Praktické otvory slouží k protažení bezpečnostních pásů a popruhů.

Vlna má celou řadu skvělých vlastností. Známá je její schopnost termoregulace, pohlcuje vlhkost a pachy, je velmi praktická díky nenáročnosti na čištění a údržbu. Jedinečná struktura vláken a obsah lanolinu pomáhá odpuzovat prach a bakterie. Vlna příjemně hřeje a díky délce a pružnosti vláken dokáže dokonale hospodařit s teplem a vlhkostí.

Vlna hlavně blahodárně působí na kůži a zlepšuje relaxační účinky.

Kašmír Merino vlna - jedná se o mnoho krát načesávanou merino vlnu, čímž jsme dosáhli maximální jemnosti merino rouna. Velmi příjemné na dotek - jedná se o prvotřídní výrobek nejvyššího standardu

Složení: 

povlak: 100% bavlna, ovčí vlna KAŠMÍR

výplň: vlna