Veškeré deky a polštáře šijeme na zakázku - necháváme si záležet i na těch nejmenších detailech, a proto doba šití je cca 7 pracovních dnů. Děkujeme za pochopení

Vlněný polštář Merino podzim

 
Akce
  • 1 z 2
 

Vlněný polštář Merino je esteticky zakončený lemem. Vrchní vrstva má krásný vzor a spodní vrstva polštáře je hladká vlna v přírodním odstínu vlny - bez vzoru. Každý polštář má zip, který umožňuje výměnu výplně.

Výplň: 100% silikonizované vlákno, spirálovitě točené.

Dostupnost Zvolte variantu Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů Ušijeme do 7. dnů
Varianta
559 Kč 959 Kč 919 Kč 1 349 Kč 539 Kč 639 Kč 769 Kč od 539 Kč    
Kategorie Vlněné polštáře
 

Povlak: 100% ovčí vlna Merino

Výplň: 100% polyester

Každý polštář je na zip, což umožňuje jednoduchou výměnu výplně.

Vlna Merino se liší od klasické ovčí vlny především svojí jemností a hebkostí. Proto bude velmi příjemná i těm, kdo rádi spí nazí a mají citlivou pokožku - klasická ovčí vlna je kouše.
Dokáže pojmout vlhkost až do 35% své hmotnosti a velmi rychle se ji dokáže zbavit. Další výhodou oproti jiným lůžkovinám je přirozený obsah lanolinu ve vlně, která je tak chráněna před bakteriemi a mikroorganismy.

Vlněné lůžkoviny jsou tak ideální pro alergiky. Lanolín má nejen antialergické, ale i protistresové a uklidňující účinky. Pomáhá i při bolestech svalů, kloubů a migrénách.

Vlněné výrobky jsou součástí nových trendů zdravého životního stylu s vysokými požadavky na zdravý spánek. Příznivě ovlivňují celkovou relaxaci těla.