Veškeré deky a polštáře šijeme na zakázku - necháváme si záležet i na těch nejmenších detailech, a proto doba šití je cca 7 pracovních dnů. Děkujeme za pochopení

4 důvody proč koupit u nás

 

  1. Jsme v přímém kontaktu s výrobou

Vlněné výrobky ze 100% ovčí Merino vlny šijí u nás zkušené švadleny s dlouholetou praxí, čímž je zaručená vysoká kvalita zpracování. Naše výrobky se těší vysoké poptávce ve všech státech střední Evropy. Nejsme velký koncern, ale středně velká rodinná firma, což zaručuje flexibilní přístup.

 

2. Dlouholeté zkušenosti v oboru

Mnoholeté zkušeností v oboru šití vlněných Merino dek a dalších výrobků jsou důkazem, že to umíme a je po naších výrobcích zájem. Merino vlna se těší každým rokem vyššímu zájmu a tedy pořád vymýšlíme nové modely a varianty výrobků.

 

3. Lotos-dreams je záruka kvality

Jako významný obchodní partner mnohých prodejců si nemůžeme dovolit prodávat něco, čemu bychom sami nevěřili a z čeho by zákazníci neměli radost. Všechny výrobky sami testujeme a optimalizujeme vše do takové podoby, jak to jen dnešní technologie umožňují, aby výsledek, zdravý a spokojený spánek, byl alfou a omegou naší práce.  

 

4. Nejlepší cena

Cena vždy hrála a bude hrát významnou roli při jakémkoliv nakupování. Naše vlněné přikrývky a vlněné deky Merino jsou nejvyšší kvality s nejlepší cenou.

 

V posteli trávíme třetinu života (někteří i více :)), proto ležme (válejme se, odpočívejme, usínejme...) pohodlně, luxusně a hlavně zdravě.

 

 VLNĚNÉ VÝROBKY - nejkvalitnější a zdraví nejprospěšnější vlněné přikrývky a vlněné polštáře z 100% vlny Merino v mnoha variacích: Kashmir, Verona, Tumbler nebo Camel. Nejširší nabídka za nejlepší ceny na trhu.

Vlněné deky Merino jsou zárukou zdravého spánku a jedinečného pocitu při dotyku.

 

Vlněné přikrývky i polštáře je možno vyrobit v jakémkoliv rozměru, v různých kombinacích provedení, přesně dle vašeho přání, protože většinu výrobků šijeme až na základě objednávky.