Veškeré deky a polštáře šijeme na zakázku - necháváme si záležet i na těch nejmenších detailech, a proto doba šití je cca 7 pracovních dnů. Děkujeme za pochopení

Vlněný fusak do autosedačky nebo vajíčka - ZOO

 
Akce Doprava zdarma
  • 1 z 4
 

Vlněný fusak je určen pro děti od narození. Padne jak do autosedačky (vajíčka), tak do kočáru lze využít i jako spací pytel do postýlky.
Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů.

Dostupnost Skladem
1 776 Kč    
Kategorie Fusaky
 

Fusak je určen pro děti od narození. Padne jak do autosedačky (vajíčka), tak do korby v kočáru, lze využít i jako spací pytel do postýlky. 

Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů.

Vnější vrstva je 100% bavlna z krásným dětským vzorem. Vnitřní vrstva je 100% Merino - Tumbler ovčí vlna.

Vlna Tumbler je unikátní kombinací speciálně vybrané vlny z ovcí merino s hladkou vlnou. Toto složení vytváří charakteristickou strukturu "beránek", která se vyznačuje jedinečnou měkkostí a jemností na dotek.

Fusak chrání dítě před chladem a větrem, poskytuje pohodlí a komfort.

Fusak má otvory pro pětibodové zapínáni - otvory jsou navržené tak, aby jste mohli pohodlně přetáhnout i spojené pásy. Díru pak jednoduše uzavřete suchým zipem. Tím se díra nebude svévolně rozvírat a dítě tak bude chráněno před zimou a větrem.

Ovčí vlna nedráždí pokožku, jemně masíruje nervová zakončení těla. Snižuje napětí a bolest. Odstraňuje kladné ionty, které jsou pro tělo škodlivé.

Má obrovské vlastnosti absorbovat vlhkost (dokonce až 30 % své hmoty), aniž by působila dojmem mokra. Vlna je zdravý a šetrný materiál pro lidské tělo. Vlněné vlákno ve vysoké míře reaguje na změny okolní teploty. Stahuje se, když je zima, a uvolňuje se, když je horko. Díky tomu v zimě skvěle zahřeje, v létě zase ochrání před pocením a přehřátím organismu.

- kapuce 

- po stranách zip pro snadné vkládání a vytahování miminka. (Fusak jde rozepnout cely a použít ho jako podložku)

- délka zapnutém fusaku cca 92 cm