Úvod »» Dětský vlněný set 1+1 - Medvídek PÚ


        

Dětský vlněný set 1+1 - Medvídek PÚ

polštář 40x60 cm a přikrývka 140x200 cm

 

Číslo produktu: 111201
naše cena bez DPH : 1 591 Kč
naše cena s DPH (21 %):
1 925 Kč

Obrázky dle momentální nabídky. Na požádání pošleme aktuální vzory dětských motivů.

 

Dětský vlněný set obsahuje:

1 x vlněná přikrývka 140x200cm + 1 x vlněný polštář 40x60cm

Nádherně zpracovaná vlněná přikrývka a polštář - z jedné strany 100% ovčí vlna Merino speciálně stříhaná (berankovatá), z druhé strany bavlna s krásným barevným obrázkem.

 

Ovčí vlna má schopnost termoregulace, pohlcuje vlhkost a pachy, je velmi praktická díky nenáročnosti na čištění a údržbu.

Ovčí Merino vlna příjemně hřeje a díky délce a pružnosti vláken dokáže dokonale hospodařit s teplem a vlhkostí. Dokáže pojmout vlhkost až do 35% své hmotnosti a velmi rychle se ji dokáže zbavit. Dítě je v teple ale nepotí se.

Další výhodou oproti jiným lůžkovinám je přirozený obsah lanolinu ve vlně, která je tak chráněna před bakteriemi a mikroorganismy. Lanolín má nejen antialergické, ale i protistresové a uklidňující účinky. Pomáhá i při bolestech svalů, kloubů a migrénách.

Vlna Merino se liší od klasické ovčí vlny především svojí jemností a hebkostí. Proto bude velmi příjemná i těm, kdo rádi spí nazí a mají citlivou pokožku - klasická ovčí vlna je kouše.

Tento výrobek splňuje náročná kriteria a byla mu udělena ochranná značka Woolmark®.

Vlněné výrobky jsou součástí nových trendů zdravého životního stylu s vysokými požadavky na zdravý spánek. Příznivě ovlivňují celkovou relaxaci těla.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

NmU0ZmMzMW